Interesujesz się kulturą? Zostań wolontariuszem Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Jedyny warunek to ukończenie 16 roku życia.

Jak tłumaczy Ewa Skowronek z Działu Promocyjno-Literackiego instytucji – osoby zainteresowane wolontariatem angażowane są do wielu aktywności:

– Zasada jest dość prosta. Nasi wolontariusze w dużej mierze odpowiadają za utrzymywanie kontaktów ze szkołami oraz różnymi firmami. Zależy nam na tym, aby docierali z materiałami reklamowymi do wszelkich możliwych miejsc na terenie Częstochowy oraz poza nim.

Do pracy wolontaryjnej poszukiwane są osoby zorientowane w kulturze i twórczości, posiadające swoje pasje oraz poważnie traktujące swoje obowiązki:

– W zamian za oferowaną pomoc każdy z wolontariuszy będzie miał możliwość obejrzenia naszych spektakli. To istotne, ponieważ należy poznać to, co się reklamuje. Na zakończenie sezonu teatralnego wolontariusze otrzymają od nas zaświadczenie o stałej współpracy z teatrem.

Osoby zainteresowane wolontariatem w teatrze proszone są o kontakt z Działem Promocyjno-Literackim. Numer telefonu to (34) 372-33-47.

ABK

Skip to content