16-latek chciał wystraszyć matkę

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 16 – letniego radomszczanina, który po kłótni z matką wyszedł z domu. Policjanci szybko odnaleźli zaginionego i przekazali pod opiekę jego rodzinie.

W czwartek rano, 12 października,  matka 16 – latka złożyła zawiadomienie o zaginięciu. Ponadto, okazało się, że chłopak może mieć myśli samobójcze. Dobra znajomość środowiska zaginionego przez policjantów oraz ich szybkie działania doprowadziły do ujawnienia nastolatka w jednym z mieszkań w centrum Radomska. Podczas rozmowy z policjantami chłopak powiedział, że chciał wystraszyć mamę. 16 – latek został przekazany matce oraz załodze pogotowia.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content