Bezpłatne badania mammograficzne w Radomsku

bus mammografia

Ponad 1300 kobiet przebadano, a 47 skierowano do dalszej diagnostyki w latach 2012-2013 dzięki bezpłatnym badaniom mammograficznym współorganizowanych przez Miasto Radomsko oraz poradnię Salve Medica.Na kolejne badania radomszczanki otrzymają zaproszenia i każda chętna osoba będzie mogła umówić się na dzień i godzinę badania telefonicznie.
Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych spotkania w Radomsku zaplanowano na:
14 marca – piątek
1 kwietnia – czwartek
15 maja – czwartek
18 czerwca – środa
1 lipca – wtorek
1 sierpnia – piątek
1 i 2 września – poniedziałek, wtorek
1 października – środa
3 listopada – poniedziałek
1 grudnia – poniedziałek
obok Urzędu Miasta, ul. Tysiąclecia 5.

Program skierowany jest do kobiet w wieku od 50 do 69 roku życia (w roku 2014 roczniki od 1945 do 1964), które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content