6 maja w Hucie Starej A odbędzie się bieg uliczny. W tym roku będzie można przemierzyć dwa dystanse na 5 km i 10 km. Dodatkowo dla dzieci odbędzie się bieg na ok. 200 m po boisku przy remizie.
Zapisy na stronie internetowej www.biurozawodow.pl. Dla wszystkich uczestników przewidziano pamiątkowe medale, a dla najlepszych Puchary.
– W zeszły roku w biegu uczestniczyło 50 zawodników. W tym roku liczymy, że będzie nas więcej – mówi Andrzej Minkina – Prezes OSP Huta Stara, która jest organizatorem biegu.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Poseł na Sejm RP Lidia Burzyńska .

Program imprezy:
– godz. 8.00 – otwarcie biura zawodów
– godz. 10.50 – zamknięcie ulic, po których będzie odbywał się bieg
– godz. 10.45 – rozgrzewka
– godz. 11.00 – bieg główny
– godz. 11.05 – start Nordic Walking
– godz. 13.00 – zakończenie zawodów, wznowienie ruchu

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content