Brązowy medal dla częstochowskiej drużyny w Nordic Walking

Drużyna Viking Nordic Team Częstochowa zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Sztafet Nordic Walking.

W rozegranych w wielkopolskim Jastrowiu zawodach Mistrzostw Polski Sztafet Nordic Walking częstochowska drużyna zajęła trzecie miejsce w kategorii sztafet mieszanych (dwie kobiety i dwóch mężczyzn). Na łącznym dystansie 42,8 km (4×10,7 km) nasza drużyna w składzie Ewa Dusiel, Daniel Wojtasiński, Agnieszka Kolarska i Paweł Stępniewski z czasem 4h:57min:18s uplasowała się na trzecim miejscu podium.

Jest to piękny prognostyk przed zbliżającym się sezonem Pucharu Polski Nordic Walking.