Całodobowy punkt odbioru elektrośmieci przy Atrium Świętochłowice

Mieszkańcy Świętochłowic i okolic mogą już korzystać z całodobowego punktu zbiórki elektrośmieci, który został uruchomiony przy Atrium Świętochłowice. Chcąc wyrzucić zużyte sprzęty o dużych gabarytach, można też zamówić bezpłatną usługę ich odbioru bezpośrednio z domu.
Elektrośmieci to wszystkie popsute, od dawna nieużywane i niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne działające na prąd lub na baterie. Od niedawna można je zutylizować w 24-godzinnym punkcie odpadów przy Atrium Świętochłowice. W ramach umowy
z ElektroEko, do centrum handlowego będzie można przynieść zużyte sprzęty o dowolnej porze dnia i nocy. Specjalny pojemnik znajduje się na terenie parkingu przy centrum.
Dodatkowo w przypadku dużego sprzętu AGD takiego jak pralka, lodówka, kuchenka czy duży telewizor, istnieje możliwość zamówienia odbioru zbędnych urządzeń bezpośrednio z domu. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 32 750 60 60 lub skorzystać z formularza na stronie http://elektrosmieci.pl/odbioryelektrosmieci-z-domu. Bez względu na lokalizację, piętro, na którym znajduje się mieszkanie, czy wielkość i wagę sprzętu, usługa jest bezpłatna.
– Segregacja elektrośmieci to ważny element troski o środowisko. Świadomość mieszkańców naszego regionu jest w tym zakresie niewątpliwie coraz większa, o czym świadczą świetnie funkcjonujące już punkty odbioru odpadów elektrycznych przy Atrium Plejada w Bytomiu i Atrium Siemianowice. Widząc zainteresowanie mieszkańców odpowiednią utylizacją zużytego sprzętu, w ramach współpracy z ElektroEko ustawiliśmy specjalny pojemnik również przy centrum w Świętochłowicach. Co ważne, każdy może z niego korzystać w dogodnej dla siebie porze dnia i nocy – powiedziała Klaudia Antonik-Kłopot, dyrektor Centrum Handlowego Atrium Siemianowice i Atrium Świętochłowice.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content