W najbliższy weekend (10-12 stycznia) odbędzie się kolejne ze spotkań z rozważaniem Słowa Bożego metodą Lectio Divina. Hasłem styczniowego spotkania będzie “Poznać swój grzech”. Do Centrum Duchowości Archidiecezji Częstochowskiej „Święta Puszcza” w Olsztynie koło Częstochowy i spotkania ze Słowem Bożym zapraszają organizatorzy ks. Paweł Dzierzkowski oraz ks. Rafał Grzesiak.

– Weekend rozpoczyna się już w najbliższy w piątek od wieczora do niedzieli. Jest to czas modlitwy, modlitwy Słowem. Czas patrzenia na swoje życie, życie w świetle Słowa. Czas ciszy, skupienia i odszukiwania w tym wszystkim pokoju serca. – mówi ks. Paweł Dzierzkowski

“Słowo to bowiem jest bardzo blisko ciebie: w twych ustach i w twoim sercu, byś je mógł wypełnić” (Pwt 30, 14). Spotkania mają na celu przybliżyć uczestnikom Słowo Boże i uczyć ich, jak wypełniać je w swoim życiu.

Szczegółowe informacje na Facebooku w wydarzeniu – weekend Lectio Divina.

fot.: www.facebook.com/weekendLectioDivina/

 

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content