wypadek

Myszkowskim funkcjonariuszom udało się zatrzymać kompletnie pijaną, 40-letnią kobietę kierującą fiatem punto, która skasowała trzy pojazdy, a na koniec usiłowała wręczyć łapówkę mundurowym.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Zabijak na DK-1. Policjanci z Wydziału ruchu drogowego zostali powiadomieni o kolizji drogowej, w której uczestniczyły cztery pojazdy. Okazało się, że kierująca fiatem punto nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu renault megane, który najechał na ciężarowego mana. Następnie kierująca fiatem uderzyła w renault trafic. Prowadząca fiata punto była kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało w wydychanym powietrzu blisko 3 promile alkoholu. Zdesperowana kobieta w trakcie dojazdu do jednostki policji chciała wręczyć policjantom łapówkę w zamian za uniknięcie odpowiedzialności karnej.

Trafiła do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszała prokuratorskie zarzuty. Mieszkanka Myszkowa odpowie za przestępstwo korupcyjne oraz jazdę “na podwójnym gazie”, a także za spowodowanie kolizji. Grozi jej kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. W wyniku kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content