Ewakuacja przedszkola w Zawierciu

IMG_7171

Dziś (piątek 3 czerwca) rano w Zawierciu w rejonie ulicy Sienkiewicza wyczuwalny był intensywny zapach gazu. Zostały o tym poinformowane służby, które zarządziły ewakuację pobliskiego przedszkola.

– Około 7:00 jeden z mieszkańców powiadomił policjantów, że wyczuwa silny zapach gazu przy ul. Leśnej. Policja przekazali informację pogotowiu gazowemu i zablokowali odcinek ul. Leśnej, ewakuowana dzieci z pobliskiego przedszkola i powiadomiono urząd skarbowy i starostwo powiatowe. Okazało się, że zapach był spowodowany tym, że na terenie jednego z zakładów był czyszczony zbiornik po gazienadkom. Andrzej Świeboda, oficer prasowy zawierciańskiej policji.

Tekst: Paweł Kmiecik

Zdjęcie: iTV Zawiercie

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content