W sobotę, 3 czerwca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Jaskrowie odbył się Środowiskowy Festyn Rodzinny. Było mnóstwo atrakcji i konkursów. Chętni mogli zakupić cegiełki na rzecz szkoły.

Robert Knysak, dyrektor ZSP im. Jana Pawła II, zdradza szczegóły, związane z organizacją wydarzenia:

Jest to już trzeci nasz środowiskowy festyn, który organizujemy wspólnie z całą społecznością miejscowości Jaskrów. Udostępniamy naszym gościom nasz teren i infrastrukturę szkolną, oczywiście główny ciężar organizacji spoczywa na nas. Niemniej jednak w przygotowanie i prowadzenie imprezy zaangażowani są wszyscy, którzy w jakiś sposób się z placówką utożsamiają i działają na terenie Jaskrowa.

Elżbieta Górnicz, członek Rady Rodziców, wypowiedziała się na temat zainteresowania festynem wśród mieszkańców oraz wyjaśniła cele finansowe cegiełek, pozyskiwanych podczas imprezy:

– Z roku na rok widać coraz większe zainteresowanie. Wiele rodziców angażuje się w pomoc organizowania różnego rodzaju atrakcji dla dzieciaków i ich opiekunów. Zbieramy również pieniądze poprzez cegiełki na działania szkoły w ten sposób wspomagając szkołę w realizowaniu potrzebnych zakupów. Myślę, że dzieciom bardzo się podoba, bo jest to dla nich urozmaicenie, mogą zrobić sobie kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuaże i skorzystać z szeregu innych atrakcji.

Na zakończenie festynu odbyło się losowanie nagród z zakupionych losów w postaci cegiełek na rzecz szkoły.

EG
Galeria: Radio Fiat

Festyn środowiskowy w Jaskrowie

Skip to content