Giełda Pracy w MOPS w Radomsku

mops

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku po raz kolejny pomoże osobom bezrobotnym znaleźć pracę. 8 kwietnia o godz. 10:00 w świetlicy MOPS odbędzie się Giełda Pracy. Oferty pracodawców zaprezentują wszystkie agencje działające na terenie miasta Radomska. Giełda jest adresowana do klientów korzystających z pomocy społecznej, jak i mieszkańców zainteresowanych podjęciem zatrudnienia. O szczegółach Aneta Kowalczyk, inspektor ds. aktywizacji zawodowej radomszczańskiego MOPS:
[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/04/1-kowal.mp3]

To nie jedyne działania za strony Ośrodka mające na celu zmniejszenie bezrobocia w mieście. Od marca ruszyły również prace społecznie użyteczne, organizowane we współpracy z Urzędem Miasta i Starostwem Powiatowym w Radomsku. W tym roku skierowano do pracy w placówkach użyteczności publicznej 76 osób. Jak przyznaje Aneta Kowalczyk, jest to bardzo dobra forma aktywizacji zawodowej dla osób bezrobotnych:

[audio:”https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/04/2-kowal.mp3]

Mariusz Siemiński

 

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content