Kontrola urządzeń gazowych w Ogrodzieńcu

Dzisiaj (21 kwietnia) na terenie osiedla przy ul. Słowackiego w Ogrodzieńcu przeprowadzana jest kontrola urządzeń zasilanych gazem. Komisja kontrolna składa się z przedstawicieli zarządcy nieruchomości, Urzędu Miasta i Gminy Ogrodzieniec, Zakładu Kominiarskiego oraz dzielnicowego sierż.szt. Sebastiana Molika.
W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynków wielorodzinnych przy ul. Słowackiego w Ogrodzieńcu sprawdzone zostaną urządzenia zasilane gazem z butli propan-butan. Kontrole prawidłowości eksploatacji urządzeń gazowych rozpoczną się 21.04.2017 r. (piątek) o godz. 8:00. W czasie prowadzonych działań kontrolnych dzielnicowy sierż.szt. Sebastian Molik będzie rozdawał ulotki promujące „Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa” i aplikację „Moja Komenda”.

W składzie komisji kontrolnej znajdują się przedstawiciele:

Zarządcy Nieruchomości,
Urzędu Miasta i Gminy Ogrodzieniec,
Zakładu Kominiarskiego,
Policji
Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności przy wpuszczaniu osób nieznajomych do mieszkań. W ostatnich dniach na terenie naszego powiatu pojawiły się osoby, które próbowały okraść mieszkańców podszywając się pod pracowników gazowni.
Przed wpuszczeniem do swojego mieszkania nieznanej osoby poproś o pokazanie dokumentu, legitymacji lub upoważnienia firmy, którą reprezentuje. Zapamiętaj lub zapisz jej dane osobowe. W przypadku wątpliwości przed pozwoleniem wejścia do mieszkania zweryfikuj dane w siedzibie firmy. Jeżeli masz podejrzenie, że przed Twoimi drzwiami stoją oszuści natychmiast zadzwoń na Policję (Tel. 997 lub 112).

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content