Budynek Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach, źródło: moklazy.pl

Miejski Ośrodek Kultury w Łazach ponownie zdecydował się prowadzić swoją działalność online. – Podczas poprzedniego lockdownu łazowski ośrodek działał w taki właśnie sposób, teraz wracamy do tego rozwiązania. Tym bardziej że spotkało się ono ze sporym zainteresowaniem – podkreśla Grzegorz Piłka, dyrektor MOK Łazy.

– Oczywiście bardzo ubolewamy nad tym, co się obecnie dzieje i zamknięciem ośrodków kultury. Mamy nadzieję, że zajęcia zdalne potrwają jak najkrócej i wrócimy do pracy stacjonarnej. Chcemy, by nasza działalność edukacyjna była na jak najwyższym poziomie, mimo lockdownu – dodaje Piłka.

Zainteresowani ofertą MOK Łazy mogą w tej chwili uczestniczyć w zajęciach online nauki gry na instrumentach, śpiewu, języka angielskiego i zajęć plastycznych. Zawieszone są aż do odwołania: rytmika, zajęcia teatralne, spotkania Chóru „Semafor”, taniec nowoczesny oraz zajęcia: Zespołu Tańca Ludowego „Niezapominajka”, Zespołów wokalnych „ŚpiewoNutki” i „Śpiewoludki”.

Zarazem kierownictwo Miejskiego Ośrodka Kultury przypomina o obwiązujących w ośrodku zasadach: noszenia osłony nosa i ust (maseczka/przyłbica), dezynfekcji dłoni, dystansie społecznym i ograniczeniu czasu przebywania w siedzibie MOK Łazy. Więcej aktualnych informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach moklazy.pl.

Źródło: UM Łazy

Skip to content