Myszków i kolejny pijany kierowca

wypadek

2,5 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu 55-letni mieszkaniec Myszkowa, który spowodował kolizję drogową. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do lat 2.

Do zdarzenia doszło wczoraj (19 grudnia) o godz. 10. Funkcjonariusze ruchu drogowego otrzymali wezwanie na ulicę Spółdzielczą w Myszkowie. Tam miała miejsce kolizja z udziałem dwóch pojazdów. Kierowca volkswagena polo nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył daewoo lanosa, który skręcał w lewo. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Jak się okazało, 55-latek kierujący volkswagenem był pijany. Nieodpowiedzialnemu kierowcy oprócz kary pozbawienia wolności grozi również utrata prawa jazdy.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content