42- letni motocyklista nie żyje. Śledczy z Myszkowa wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj 22 września o godzinie 14.45 na drodze wojewódzkiej 791 – ul. Żareckiej w Masłońskim. O szczegółach mówi oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Myszkowie, asp. Barbara Poznańska:

Jak wstępnie ustalili policjanci ruchu drogowego, jadący w kierunku Poraja 42-letni kierujący motocyklem yamaha na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w następstwie czego zjechał na przeciwległy pas ruchu wywracając motocykl na bok, a sam wpadł wprost pod nadjeżdżający z przeciwka pojazd marki Citroen.

W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem 42-letni mieszkaniec Częstochowy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci z Myszkowa przez kilka godzin prowadzili pod nadzorem prokuratora czynności na miejscu wypadku. Droga W-791 była całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy.

KF

foto źródło: KMP Myszków

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content