Pijany kierowca i dwie kontrole

47-232499

Dwie policyjne kontrole jednego dnia – można mówić o pechu. Tym razem jednak sprawa dotyczy pijanego kierowcy, więc policjantom należą się gratulacje za nieustępliwość.

W niedzielny wieczór funkcjonariusze kłobuckiej drogówki w Szarlejce zatrzymali do kontroli fiata 125 p. Okazało się, że jego kierowca nie powinien tego dnia siadać za kółko. Badanie wykazało u niego 1,5 promila alkoholu. Prawo jazdy zatrzymano, a samochód trafił na przechowanie do znajomego. 4 godziny później dyżurny otrzymał informację, że w Gruszewni ktoś wjechał autem do rowu. Na miejscu policjanci zastali tego samego 38-latka. Mężczyzna niezbyt przejął się poprzednią kontrolą i wcale nie chciał rozstawać się ze swoim dużym fiatem. Z butelką również, bo w drugim badaniu wydmuchał 2 promile.
O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content