Pociągiem na Puchar Świata w Wiśle

W najbliższy weekend Wisła zamieni się w prawdziwe centrum skoków narciarskich za sprawą Pucharu Świata. Koleje Śląskie przygotowały dla kibiców atrakcyjne kursy pod względem godzin będą obsługiwane najbardziej pojemnym taborem.

W sobotę na miejsce można się wybrać pociągiem numer 94325, wyjeżdżającym z Katowic o godzinie 9:40. Z tego samego połączenia warto również skorzystać w niedzielę. Opcjonalnie w tym dniu wyruszy również pociąg 94113, który w Katowicach melduje się o godzinie 8:39. Podczas powrotu najlepszym rozwiązaniem wydaje się być pociąg numer 94100 – wyjazd z Wisły Uzdrowiska o godzinie 18:20.

Przystanek autobusów dowożących kibiców w okolice skoczni powinien znajdować się blisko dworca kolejowego, dotarcie na miejsce transportem publicznym nie powinno zatem nastręczać trudności. Natomiast dla tych, którzy nie mieli okazji zakupić biletów na sportowe zmagania w centrum Wisły na placu Hoffa będzie przygotowana specjalna Strefa Kibica. Na miłośników skoków czekają tutaj nie tylko transmisje z zawodów, ale również atrakcje muzyczne.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content