Początek sezonu w Nordic Walking

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W sobotę, 18 lutego w Częstochowie ze startem i metą na Promenadzie Czesława Niemena pierwsze ogólnopolskie zawody w 2017 roku wygrał gimnazjalista Patryk Kołek i tak rozpoczął nowy sezon w Nordic Walking. Na trudnej pokrytej lodem i mokrym śniegiem 5 km. trasie na drugim miejscu metę przekroczył Łukasz Dors. Na tej samej trasie rywalizację dziewcząt wygrała Angelika Pietrzyk tuż przed Julią Gałązką. W kategorii młodzieżowej pierwsze miejsce zajął Wiktor Pękala.
W niedzielę, 19 lutego reprezentacja klubu Podkowa Janów startowała w Biegu Walentynkowym w Dąbrowie Górniczej. Zawody zgromadziły ponad 1000 uczestników. W rywalizacji indywidualnej na dystansie 6 km. wygrał Grzegorz Dors, a trzecią lokatę wywalczył Wiktor Wójcik. W klasyfikacji kobiet na drugiej pozycji zawody ukończyła Danuta Pala – Skrzypczyk. Wspaniałym sukcesem zakończyły zawody nasze pary mieszane biorąc pełną pulę na podium. Pierwsze miejsce zajęła para Ola i Zbyszek Radosz drugie miejsce zajęli Justyna i Leszek Treściński, trzeci stopień podium przypadł dla Ireny Pękali i Adama Kołka.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content