Policjanci gratulowali świadkowi wzorowej postawy

Dzięki wzorowej i zdecydowanej postawie świadka nietrzeźwy kierujący w Masłońskim nie mógł kontynuować jazdy i został zatrzymany przez mundurowych. 62-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W imieniu szefa myszkowskich policjantów za godną naśladowania postawę jednemu ze świadków podziękował asp. Robert Lipiński.

2 sierpnia na ul. Porajskiej w Masłońskim 6-osobowa załoga busa ujęła nietrzeźwego kierującego fiatem siena. Mężczyzna został przekazany policjantom z Koziegłów. Badanie alkomatem wykazało, że 62-latek był kompletnie pijany – miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

W imieniu komendanta myszkowskiego policyjny profilaktyk asp. Robert Lipiński spotkał się z jednym ze świadków, dzięki któremu nieodpowiedzialny 62-latek nie uniknie odpowiedzialności za swój czyn. Mundurowy podziękował mężczyźnie za pomoc, jednocześnie gratulując właściwej postawy. Podczas spotkania aspirant wręczył mężczyźnie drobny upominek w podziękowaniu za okazaną pomoc i godne naśladowania zaangażowanie.

źródło: KPP w Myszkowie

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content