policja drogówka kontrola drogowa fot. ZD

Policjanci z myszkowskiej drogówki zatrzymali poszukiwanego listem gończym 58-latka. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej w Koziegłowach. Zatrzymany trafił już za kraty.

Wczoraj myszkowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego podczas kontroli drogowej w Koziegłowach na ul. Częstochowskiej, zatrzymali kierowcę fiata seicento. Jak się okazało, 58- latek nie posiadał prawa jazdy. Podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Częstochowie. Przestępca został od razu zatrzymany i trafił już za kraty, gdzie spędzi ponad 2 lata.

Źródło: myszkow.slaska.policja.gov.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content