Myszkowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności potrącenia dziecka, do którego doszło w poniedziałek, 20 maja o godzinie 8.00 w Gorzkowie Starym. W wyniku doznanych obrażeń 10-letni chłopiec trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 10-latek, po opuszczeniu autobusu szkolnego, wybiegł zza autobusu bezpośrednio pod nadjeżdżającego suzuki grand vitara, którym kierował 52-latek. Chłopiec z urazem głowy i nogi trafił do szpitala.

źródło: KPP w Myszkowie

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content