Powiat radomszczański: śmierć na jezdni

policja-radiowoz-1

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek wieczorem (30 listopada) w miejscowości Jedlno Pierwsze w gm. Ładzice. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 52-letni mężczyzna.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 44- letni kierujący nissanem najprawdopodobniej najechał leżącego na jezdni mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy 52 -latek zmarł. Decyzją prokuratory jego ciało zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium. Kierowca nissana był trzeźwy.

 

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.