„Przed sklepem jubilera” na deskach MDK

DSC01655

Z dramatem „Przed sklepem jubilera” Karola Wojtyły zmierzyli się aktorzy Miejskiego Teatru „Źródło”. Wczoraj (5 czerwca) na scenie Miejskiego Domu Kultury w Radomsku został wystawiony spektakl, oparty na jednym z najpiękniejszych utworów Wojtyły. Bohaterami medytacji o sakramencie małżeństwa przechodzącej chwilami w dramat – tak brzmi podtytuł dramatu – są trzy związane ze sobą pary, a tematem miłość i małżeństwo:

[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/06/1111111111.mp3]
– mówi Danuta Zawadzka, reżyser spektaklu.

Tradycyjnie już spektakl prezentowany jest podczas Radomszczańskich Dni Rodziny. Tym razem młodzi aktorzy mieli ogromny zaszczyt zagrać przed obecnym na widowni ks. abp. Wacławem Depo:

[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/06/222222222222.mp3]

Miejski Teatr „Źródło” przygotowuje się obecnie do gali jubileuszowej z okazji 15-lecia, która odbędzie się 27 września w Miejskim Domu Kultury.

Mariusz Siemiński

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content