52-372779

W ramach akcji „Rok Pieszego 2016” komendę policji w Myszkowie odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 4. Zwiedzający mogli zobaczyć niedostępne na co dzień dla osób z zewnątrz miejsca w jednostce i zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa na drodze.

Myszkowscy policjanci zorganizowali dla dzieci z Przedszkola nr 4 zwiedzanie miejscowej jednostki. Dzieci wysłuchały prelekcji na temat bezpiecznego poruszania się na drodze oraz obejrzały miejsce codziennej pracy stróżów prawa. Dużą atrakcję stanowił pokaz policyjnego sprzętu i pojazdów. Policjantka z drogówki zachęcała do noszenia elementów odblaskowych, zwłaszcza teraz, gdy zbliża się jesień i szybciej zapada zmrok. Na zakończenie spotkania mundurowi przekazali przedszkolakom kolorowe elementy odblaskowe.

Źródło: myszkow.policja.gov.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content