Przewrócona ciężarówka na DK1, utrudnienia jeszcze trwają

Około 2.30 na Drodze Krajowej nr 1 w miejscowości Bogusławice przewrócił się samochód ciężarowy co nadal skutkuje utrudnieniami w ruchu.

Jak informuje Katarzyna Zomerfeld z częstochowskiej policji, pojazd uszkodził barierki rozdzielające jezdnie wskutek czego ruch był zablokowany w obu kierunkach – teraz (o 10.30) nadal niemożliwy jest przejazd w kierunku Katowic. Policja wyznaczyła objazd od miejscowości Wikłów do DK91, którą można dojechać do Częstochowy i powrócić na DK1.

DK1 w kierunku Warszawy jest przejezdna.

MD

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content