“Radomsko Mebluje” na Międzynarodowych Targach w Poznaniu

radomsko_mebluje

W dniach 17-20 lutego Miasto Radomsko wraz z lokalnymi przedsiębiorcami weźmie udział w Międzynarodowych Targach „Meble Polska 2015” w Poznaniu. Na liczącym 400m ² wspólnym stoisku miasta i przedsiębiorców, swoją ofertę zaprezentuje dziewięciu producentów mebli zrzeszonych w Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku.

– Wsparcie branży meblowej jest jednym z najważniejszych celów promocji gospodarczej miasta. Targi sprzyjają rozmowom z biznesowym nabywcą, a także nawiązywaniu przyszłej współpracy handlowej. W przypadku branży meblowej to ważne narzędzie marketingowe. Dla miasta to kolejna okazja do promocji projektu „Radomsko Mebluje”, a tym samym potencjału jednej z najbardziej znaczących gałęzi rodzimego przemysłu. Wspólne stoisko to także większe możliwości uzyskania dodatkowych korzyści, zarówno finansowych jak i promocyjnych. Tak więc w jedności siła – podkreśla prezydent Anna Milczanowska.

Udział w branżowych targach meblowych to druga wspólna inicjatywa wystawiennicza miasta i przedsiębiorców. We wrześniu 2014 r. projekt „Radomsko Mebluje” zaprezentowany został podczas Międzynarodowych Targów w Ostródzie.

Na udział w tegorocznych targach w miejskim budżecie zarezerwowano kwotę 70.000 złotych.

Źródło: www.radomsko.pl