Radomsko: zaprzysiężenie Jarosława Ferenca

zaprzysiezenie

Uroczystość zaprzysiężenia Jarosława Ferenca na stanowisko Prezydenta Miasta Radomska odbyła się w poniedziałek, 29 lutego, podczas sesji Rady Miejskiej w Radomsku.

W uroczystości wzięli udział radomszczańscy posłowie Anna Milczanowska i Krzysztof Maciejewski, radny Sejmiku Województwa Łódzkiego Stanisław Witaszczyk, przedstawiciele władz powiatu z Przewodniczącym Rady Powiatu Radomszczańskiego Jackiem Cieciórą i starostą Andrzejem Pluteckim, samorządowcy, komendanci policji i straży pożarnej, przedstawiciele organizacji pozarządowych i licznie zgromadzeni mieszkańcy Radomska.

Po odebraniu z rąk Przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej Marii Wrony zaświadczenia o wyborze, Jarosław Ferenc złożył ślubowanie i oficjalnie objął urząd prezydenta. W swoim przemówieniu podkreślał, że to wzruszająca chwila, najważniejszy dzień w jego zawodowym życiu, dziękował radomszczanom za zaufanie, rodzinie i przyjaciołom za wsparcie. Zapewnił, że jego prezydenturę cechować będzie odpowiedzialność i praca na rzecz miasta i mieszkańców. Wyraził gotowość do współpracy ze wszystkimi, bez względu na przekonania czy przynależność polityczną.

Później przyszedł czas na gratulacje.

Informacja/fot. UM Radomska