Radomszczanie mogą zaczipować swoje psy i koty bezpłatnie

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku ogłasza kolejną akcję darmowego czipowania psów i kotów, należących do mieszkańców miasta. Zapraszamy wszystkich chętnych właścicieli ze swoimi zwierzętami w sobotę, 1 kwietnia, od godz. 11.00 do 13.00 (ul. Spacerowa 118).

– Warto zaczipować swojego czworonoga, aby w razie zaginięcia łatwo go było znaleźć. Czip aplikuje się za pomocą zastrzyku, który dla zwierzęcia jest prawie bezbolesny. Potem za pomocą specjalnego czytnika można bez przeszkód sprawdzić dane psa i zawiadomić jego właściciela. Psy i koty zaczipowane podczas akcji, które nie mają jeszcze wydanej książeczki, otrzymają ją wraz z numerem czipu – informują pracownicy schroniska.

To już trzecia akcja darmowego czipowania zwierząt mieszkańców Radomska, organizowana przez schronisko, a dofinansowana przez Urząd Miasta. W ubiegłym roku zostały zaczipowane 43 psy i 7 kotów. W tym roku schronisko planuje przeprowadzić cztery kolejne akcje. Jeśli się komuś nie uda dotrzeć ze zwierzakiem 1 kwietnia, a będzie chciał go zaczipować, powinien śledzić stronę schroniska i profil na Facebooku.

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się ze schroniskiem telefonicznie pod nr. 501 272 431 lub 44 739 30 58.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content