Zawierciańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 78 w Zawierciu. Ranny 24-letni motocyklista trafił do szpitala. To efekt zderzenia z osobówką. Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę! Zdarzenia drogowe z udziałem motocyklistów prawie zawsze kończą się poważnymi obrażeniami!
Wczoraj na DK-78 w Zawierciu doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący suzuki najechał na tył osobowego opla. W wyniku zderzenia spadł z pojazdu i doznał obrażeń ciała. Wcześniej wyprzedzał kolumnę pojazdów. 19-letni kierowca corsy skręcał w tym czasie w lewo. Rozpędzony jednoślad przejechał jeszcze kilkaset metrów zanim wpadł do rowu. 24-letni mieszkaniec gminy Siewierz trafił do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ustalono również, że ranny motocyklista nie posiadał prawa jazdy. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i sporządzili niezbędną dokumentację. Teraz śledczy dokładnie wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content