Kolejna edycja warsztatów rolkowych w Łazach odbędzie się 18 lipca. Organizatorami tego wydarzenia są tamtejsze: Urząd Miejski, Miejski Ośrodek Kultury oraz grupa „I love rolki”. Warsztaty te to świetny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia w aktywny sposób. Całość trwać będzie 3 godziny, a nad wszystkim czuwać będą profesjonalni instruktorzy, którzy przekażą wskazówki każdemu uczestnikowi warsztatów.

O szczegółach wydarzenia mówi Karol Hadrych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.

Już w najbliższą niedziele od godziny 15 darmowe warsztaty rolkowe. Zapraszamy wszystkich pasjonatów rolek, osoby chcące spróbować swoich sił na rolkach właśnie na nasze warsztaty. Nie ważny wiek, nie ważne umiejętności wystarczy zabrać rolki, ochraniacze oraz kask. Instruktorzy przekażą wszystkie niezbędne wskazówki jak właściwie i prawidłowo korzystać z rolek. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenia niezbędne do udziału.

Liczba miejsc jest ograniczona. Oświadczenia dla chętnych niezbędne do udziału w warsztatach można znaleźć tutaj.

Warsztaty rozpoczną się 18 lipca o godzinie 15:00 na skwerku przy ul. Częstochowskiej w Łazach. W przypadku niesprzyjającej pogody wydarzenie zostanie odwołane.

KP

Skip to content