Burmistrz Blachowni informuje, że rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku suszy w uprawach rolnych, mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w Urzędzie Miejskim w Blachowni.

W najbliższym czasie Komisja do spraw szacowania szkód będzie przeprowadzać oględziny u wnioskodawców i sporządzać protokoły z oględzin, które będą podstawą do dalszego udziału w postępowaniu o wsparcie finansowe.

Druki wniosków i oświadczeń można pobierać w Urzędzie Miejskim w Blachowni w pokoju nr 10 oraz w biurze podawczym Urzędu. Szczegółowe informacje udzielane są również telefonicznie pod numerem telefonu (34) 327 04 61 wew. 109, 110.

W załączeniu wniosek o oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych).

źródło: gmina Blachownia

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content