Sto lat życia świętowała w miniony piątek Feliksa Wojtyla z Żarek. Jak na wyjątkową okazję przystało, były życzenia, gratulacje, tort, toast i towarzystwo najbliższych osób. W imieniu władz samorządowych Gminy Żarki życzenia złożyła również kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Joanna Jarosz.

Życzę zdrowia, uśmiechu i wszystkiego dobrego – mówiła Joanna Jarosz. – To szczególnie wzruszający moment. Nie często w życiu zawodowym zdarzają się takie jubileusze, chociaż linia życia znacznie się wydłużyła.

Jaki jest sekret długowieczności pani Feliksy?

–  Praca – odpowiada krótko. – Pracowałam na izbie porodowej, a potem u ogrodnika. Bardzo lubiłam pracować i uważam, że praca jest bardzo ważna – przekonywała stulatka.

W duchu pracowitości wychowała dwie córki.

źródło: UG Żarki

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content