Targi mleko Expo 2022

ARTYKUŁ SPONSOROWANY


W ubiegłym tygodniu odbyły się Targi Mleczarskie Mleko Expo w Warszawie organizowane przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich pod Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Przez trzy dni odwiedzający mogli spróbować wyrobów najlepszych Spółdzielni Mleczarskich w Polsce i wziąć udział w licznych Konkursach.

To jedno z najstarszych i najważniejszych wydarzeń w Polsce, ponieważ była to XXIX edycja targów promujących najlepsze wyroby mleczarskie i ich producentów. Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu także uczestniczyła w tak ważnych targach, wspierając profesjonalny wizerunek marki, jednocześnie zyskując okazję do bezpośrednich spotkań z partnerami handlowymi. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla zwiedzających.

Licznie przybyli zwiedzający degustowali potrawy na mleczne śniadanie przygotowane na bazie mleka i jego przetworów i wybierali „HIT Mlecznego Śniadania” oraz mogli wziąć udział w losowaniu nagród z produktami mlecznym. Spółdzielnia Dostawców Mleka wraz ze zdolnymi Uczniami Technikum Zywienia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie przygotowała Gofra XXL z Twarożkiem z pomarańczą. Zwiedzający byli pod wrażeniem smaku i wyglądu konkursowego dania. Stoisko Spółdzielni cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Ostatni dzień XXIX Targów Mleczarskich MLEKO-EXPO 2022 był dniem podsumowań. Spółdzielnia po raz kolejny odebrała nagrodę za jakość produkowanych wyrobów.

– Jesteśmy dumni, że najwyższy tytuł Super Produkt 2022 w kategorii NATURA otrzymała linia smakowych twarożków kanapkowych Mój Ulubiony będący nowościami w portfolio Spółdzielni. Jury doceniło twarożki na bazie Mojego Ulubionego z dodatkami: z ziołami ogrodowymi, szczypiorkiem, chrzanem, rzodkiewką, pomarańczą oraz wanilia, nagradzając je także w konkursie Wysoka Jakość wyrobów mleczarskich 2022. W twarożkach konsumenci znajdą tylko to, co niezbędne wyłącznie naturalne składniki. Bazą jest naturalny twarożek wyrabiany w 100% śmietanki, do którego następnie dodajemy warzywa, zioła i szczyptę soli. Tyle wystarczy, by smakowały pysznie! Spółdzielnia została także uhonorowana Statuetką za Najwyższą Jakość dla naszego wielokrotnie nagradzanego produktu posiadającego certyfikat Jakość Tradycja Twarożku kanapkowo-sernikowego Mój Ulubiony posiadającego czystą etykietę, w której konsumenci znajdą tylko 2 składniki: śmietankę i kultury bakterii fermentacji mlekowej. Wyjątkowe wyróżnienia potwierdzają doskonałe walory oferowanych przez nas produktów.

 

Targi mleko Expo 2022

Skip to content