Myszkowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Wysoka Lelowska. W wyniku odniesionych obrażeń jeden z uczestników tego zdarzenia zmarł w szpitalu.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 18:40 na ulicy Częstochowskiej w miejscowości Wysoka Lelowska. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że podróżujący pojazdem marki Mini dwaj mieszkańcy Żarek w wieku 23 i 26 lat, jadąc w kierunku Przybynowa, zjechali na prawe pobocze i uderzyli w ogrodzenie posesji. Następnie ich samochód odbił się i wielokrotnie wywracając, uderzył w ogrodzenie innej posesji usytuowanej naprzeciwko. Mężczyźni z ciężkimi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Młodszy z nich, po kilku godzinach zmarł. Najprawdopodobniej przyczyną tej tragedii było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych. Ustalane są teraz dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci przypominają, o zachowaniu ostrożności na drodze i dostosowanie prędkości do warunków drogowych.

źródło: KPP Myszków

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content