Niedzielny poranek okazał się tragiczny dla mieszkanki Złochowic – miejscowości położonej w powiecie kłobuckim. Kobieta odnalazła ciało swojego 43 letniego syna w niewielkim strumyku obok własnej posesji. Mężczyzna został przygnieciony przez pojazd, który sam skonstruował.

O szczegółach zdarzenia mówi aspirant Kamil Raczyński z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku:

-W niedzielę 22 sierpnia, około godziny 8:40 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał informację dotyczącą zdarzenia, do którego doszło w Złochowicach w gminie Opatów. Ze zgłoszenia wynikało, że mieszkanka Złochowic w rejonie swojej posesji odnalazła ciało 43-letniego syna, które znajdowało się w niewielkim strumieniu i było przyciśnięte przez pojazd mechaniczny własnej konstrukcji przeznaczony do jazdy terenowej. Na miejsce zostali skierowani dowódcy kryminalni wraz z technikiem kryminalistyki, którzy zabezpieczyli ślady i dowody.

W tej sprawie podejmowane są kolejne decyzję oraz odpowiednie działania.

-Decyzją prokuratora rejonowego w Częstochowie. Ciało 43 latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która pozwoli ustalić dokładną przyczynę oraz czas śmierci mężczyzny. W toku wykonywanych czynności zabezpieczono również pojazd, którym poruszał się mężczyzna w celu przeprowadzenia badań technicznych przez biegłego sądowego.

Niestety, to już trzecia tragedia na przestrzeni lat w tej rodzinie. Kilkanaście lat temu jeden z synów zginął w wypadku motocyklowym nieopodal domu rozbijając się o słup, a jeszcze wcześniej kolejny z rodzeństwa został przejechany przez ciągnik rolniczy na placu przy rodzinnym domu.

KP

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content