Wakacje to czas odpoczynku i przyjemności. To dzięki nim rośnie nasza produktywność, nie dzięki kolejnym godzinom spędzonym przy biurku. Odpoczynek sprawia, że bardziej się nam chce pracować, zyskujemy nową perspektywę do pracy i wpadamy na nowe pomysły.

Dla mieszkańców gmin w powiecie częstochowskim organizowane są przeróżne atrakcje. Co będzie się działo w okresie wakacyjnym w gminie Mstów, mówi Krzysztof Drynda dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury:

– Rozpoczynamy 1 lipca, na mstowskim rynku, mamy powitanie wakacji. Czyli gry, zabawy i konkursy dla dzieci, wręczenie dyplomów w akcji „Mała książka, wielki człowiek. Podsumowanie konkursów plastycznych, wręczenie nagród, zabawy sportowe oraz bajkowe zagadki. Takich spotkań będzie 4 w miesiącu lipcu i 3 w miesiącu sierpniu. W lipcu czeka nas jeszcze malowanie krasnali, malowanie ogromnej panorami motywów wakacyjnych, ruchome wakacyjne obrazki, zabawy z tęczą, bańkami mydlanymi. Natomiast w sierpniu czekają nas warsztaty bajkowe, trzy spotkania oglądanie, słuchanie i opowiadanie o niesamowitych podróżach, przygodach i niesamowitych bohaterach.

W sierpniu nie zabraknie również imprez w gminie Mstów:

– Jeśli chodzi o imprezy to czekają nas dwie duże w sierpniu. Mianowicie 20 sierpnia Święto Jabłka, gdzie gwiazdą będzie Stachursky i zespół Top One. A 21 sierpnia dożynki powiatowe na stadionie Warty Mstów, w tym samym miejscu, gdzie Święto Jabłka. Zapraszamy serdecznie do udziału w naszych wydarzeniach.

Więcej informacji o imprezach w czasie letnim można znaleźć na stronie internetowej gminy Mstów oraz na facebooku Gminnego Ośrodka Kultury.

KKO

Skip to content