PKP Intercity

Ponad 1500 wagonów w gotowości, w tym 518 z klimatyzacją; dodatkowe wakacyjne połączenia; bezpłatne WiFi w wybranych pociągach i na dworcach; więcej punktów informacyjnych i kas biletowych – to tylko część bogatej oferty Grupy PKP na sezon wakacyjny. Nowym taborem pasażerowie pojadą już na trasie Przemyśl – Szczecin i Wrocław – Gdynia. Mówi Zuzanna Szopowska,  rzecznik prasowy PKP Intercity.

[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/06/szopowska.mp3]

Już dziś na 60 dworcach kolejowych w kraju pasażerowie mogą korzystać z bezpłatnego Internetu. Do końca roku liczba obiektów z tą usługą ma wzrosnąć do 120.
Wszelkie informacje o rozkładzie jazdy i ofertach dostępne są w Internecie (www.intercity.pl i www.rozklad-pkp.pl).

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content