DK1

Wczoraj (czwartek 2 czerwca) po godzinie 17:00 dyżurny stanowiska kierowania w Częstochowie otrzymał zgłoszenie o wypadku przed światłami na Drodze Krajowej numer 1 w Kościelcu. Natychmiast zadysponowano lokalne OSP i PSP.

Pierwszy zastęp który dojechał na miejsce stwierdził, że samochód osobowy wbił się pod naczepę zestawu ciężarowego. Po dojeździe zastępów z PSP przystąpiono do wydobycia poszkodowanych. Akcja była bardzo trudna z racji głębokości wbicia się osobówki. Nie było ofiar śmiertelnych. Poszkodowanych zabrały Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Wedle relacji świadków i osób będących na miejscu – samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z lewego na prawy pas i wbił się z dużą siłą w stojący na czerwonym świetle zestaw.

Źródło: czestochowa998.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content