Myszkowscy policjanci poszukują 46-letniego mieszkańca Pustkowia Lgockiego. Mężczyzna 20 kwietnia 2017 roku wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 46-letni mężczyzna w czwartek 20 kwietnia 2017 r. w godzinach 6.00-16.00 wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga 90 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne blond, twarz pociągła, uszy normalne, nos średni, oczy koloru piwnego.

Ubiór zaginionego: kurtka z kapturem, spodnie typu jeans w kolorze granatowym oraz buty szare trekingowe. Mężczyzna może poruszać się rowerem typu damka koloru ecru z koszykiem.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie – telefon 34 315-32-00, lub z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Zdjęcie zaginionego na stronie Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content