Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali czterech młodych mężczyzn, podejrzanych o posiadanie marihuany. Stróże prawa u każdego znaleźli zielony suszu. Teraz odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę kryminalni z częstochowskiej komendy ustalili, że w Blachowni mają przebywać osoby, które posiadają narkotyki. Wieczorem ich uwagę przykuł stojący przy stadionie Fiat Palio. Siedzący w aucie mężczyźni niczego nie podejrzewali. Po chwili, kiedy odjechali policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Okazało się, że podczas przeszukania stróże prawa znaleźli zielony susz. Dodatkowo kryminalni ustalili osobę, która rozprowadzała te substancje. U 20-latka zabezpieczyli zielony susz roślinny oraz wagę elektroniczną. Łącznie zarekwirowali ponad 12 gramów. Wykonane przez kryminalnych testy wykazały, że zabezpieczona substancja to marihuana. Zatrzymani usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających a jeden z nich także udzielania. O dalszym losie podejrzanych zdecyduje teraz prokurator i sąd.

źródło: czestochowa.slaska.policja.gov.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.