pies

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Radomsku ogłasza zbiórkę książek i płyt. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup m.in. obroży, smyczy i akcesoriów do pielęgnacji zwierząt.

 „Zalegają u Was przeczytane, ale nadal na topie książki, które inni chętnie kupią? Macie dużo płyt VCD, DVD, czy płyt winylowych, których chcecie się pozbyć? Podarujcie je dla zwierzaków z radomszczańskiego schroniska” – zachęca organizator akcji.

W sprawie przekazania książek można kontaktować się pod nr tel. 795 455 341 lub dostarczać je bezpośrednio do schroniska przy ul. Spacerowej 118 w Radomsku. Punkt zbiórki znajduje się także w Urzędzie Miasta przy ul. Tysiąclecia 5. Zbiórka potrwa do 16 lutego.

Kiermasz zebranych książek i płyt odbędzie się w dniu 17 lutego w Miejskim Domu Kultury w Radomsku podczas kolejnej edycji Dnia Kota. Organizatorką i pomysłodawczynią akcji jest wolontariuszka, która od kilku miesięcy z dużym oddaniem pracuje dla zwierzaków w radomszczańskim schronisku.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content