Zimowy wypoczynek w Mstowie

mstow

Zima pokazała swoje piękne oblicze: świeży śnieg, mróz i słońce. Warto wybrać się na spacer po terenach rekreacyjnych w Mstowie.

Warstwa śniegu nie jest zbyt gruba, można więc podziwiać piękne krajobrazy w zimowej szacie. Skała Miłości, stojąca nad „Wartą”, zalew Tasarki pokryty lodem i ładne widoki z Góry Szwajcera.
Dla umiejących jeździć na jednej narcie, dużą atrakcją będą przeszkody na trasach Snowparku w Mstowie (przy Skale Miłości). Właśnie został uruchomiony po dwóch prawie bezśnieżnych zimach. Obok mogą zjeżdżać saneczkarze w bardziej tradycyjny sposób.

Do tego uruchomione w grudniu gminne lodowisko na mstowskich błoniach (na obiekcie mstowskiego klubu sportowego „Warta”), które jest niezależne od mrozu.

źródło: www.mstow.pl

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content