Złodziejska seria przerwana

47-274233

Co najmniej 13 włamań dopuścił się w ostatnim czasie 38-letni mieszkaniec gminy Krzepice. Kłobucka policja właśnie przerwała jego złodziejską serię.
Łupem złodzieja padał najczęściej drobny sprzęt gospodarstwa domowego, telewizory, laptopy, elektronarzędzia i biżuteria. Straty zostały oszacowane wstępnie na 32 tys. zł.

Po zatrzymaniu śledczy ustalili również, że podejrzany działał w warunkach recydywy. Wcześniej spędził już bowiem kilka miesięcy za kratkami za dokonanie rozboju. Co więcej, nie powrócił do więzienia z przerwy w odbywaniu kary. Skradzione przedmioty, których część udało się już odzyskać, trafiały do dwóch paserów. Oni także usłyszeli policyjne zarzuty. Śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content