Znalazł pieniądze zgłosił się na policję

policja-radiowoz

Obywatelską postawą i uczciwością wykazał się 35-letni mieszkaniec gminy Koziegłowy. Mężczyzna z okolicy wiaduktu w Myszkowie znalazł na chodniku sporą sumę pieniędzy. Z gotówką postanowił udać się do myszkowskiej komendy i tam pozostawić znalezisko.

Pieniądze zostały przekazane do biura rzeczy znalezionych w Starostwie Powiatowym w Myszkowie. Teraz trwają poszukiwania właściciela pieniędzy. Policja nie podaje ani dokładnej kwoty, ani waluty żeby nie okazało się, że chętnych do podjęcia gotówki jest więcej.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content