Ku pełni życia – zgłoszenia do 17 marca

cnienartowicz
Z okazji obchodów Narodowego Dnia Życia, uchwalonego przez Sejm RP na dzień 24 marca, Fundacja dla Życia i Rodziny w Częstochowie po raz kolejny przyzna nagrodę „Ku pełni życia”. Nominowane mogą być osoby, które wyróżniają się w działalności wspierającej życie ludzkie w trzech wymiarach: fizycznym, psychicznym i duchowym oraz promujące wartość rodziny, jako środowiska naturalnego dla rozwoju każdego człowieka. Nagroda przeznaczona jest także dla osób, które prowadzą życie pełne pasji oraz inspirują innych do twórczej aktywności w różnych dziedzinach życia. Dziś (9 marca) gościem Oli Mieczyńskiej w Radiu Fiat był Grzegorz Nienartowicz, prezes Fundacji dla Życia i Rodziny.

[audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2015/03/nienartowicz.mp3]

Zgłoszenia kandydatur do nagrody przyjmowane są do 17 marca 2015 roku. W razie pytań można kontaktować się z Grzegorzem Nienartowiczem 604 227 359.

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.