Monika Kaczmarzyk – królowa jednej z ghańskich wiosek w rozmowie z Olą Mieczyńską

SAM_5218

– Afryka to mój drugi dom (…), miejsce, które skradło moje serce – tak w rozmowie z Olą Mieczyńską mówiła Monika Kaczmarzyk, która jeszcze w lipcu ponownie wyruszy do Afryki. Dlaczego tak bardzo chce tam wracać i co stało się motywacją dla jej podróży? Dlaczego Monika uważa, że Afrykę można albo pokochać, albo znienawidzić?
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy: [audio:https://czestochowskie24.pl/wp-content/uploads/2014/07/rozmowa-dnia-monika-kaczmarzyk.mp3]

czestochowskie24

Polityka prywatności: Redakcja czestochowskie24.pl zastrzega wszelkie prawa do portalu. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości portalu informacyjnego czestochowskie24.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż (także framing i in. podobne metody), są bez uprzedniej pisemnej zgody redakcji zabronione i stanowią naruszenie ustaw o prawie autorskim, ochronie baz danych i uczciwej konkurencji - będą ścigane przy pomocy wszelkich dostępnych środków prawnych.

Skip to content