Avia Świdnik za silna dla Exact Systems Norwida Częstochowa

W meczu Tauron 1 Ligi siatkarze Exact Systems Norwid przegrali z Polski Cukier Avią Świdnik 1:3. Dla częstochowian to 7 porażka w sezonie.
Siatkarze Exact Systems Norwid po trzech porażkach z rzędu chcieli za wszelką cenę przełamać się w meczu z Polski Cukier Avią Świdnik i wygrać. Plan jednak nie udał się. Podopieczni trenera Piotra Gruszki po zaciętym spotkaniu przegrali z Polski Cukier Avią Świdnik 1:3.
Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy. Exact Systems Norwid wygrał pierwszego seta 25:20. Niestety, ale od drugiego seta inicjatywę przejęli goście. Polski Cukier Avia wygrała drugiego i trzeciego seta na przewagi. Również w czwartym secie goście okazali się lepsi i mogli cieszyć się ze zdobycia w Częstochowie 3 punktów.
Siatkarze Exact Systems Norwid po 11 meczach mają na koncie 4 wygrane i 7 porażek. Zajmują 13. pozycję w tabeli Tauron 1 Ligi.

Exact Systems Norwid Częstochowa – Polski Cukier Avia Świdnik 1:3 (25:20, 24:26, 34:36, 23:25)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Łapszyński, Popiela, Wnuk, Długosz, Usowicz, Podborączyński (libero) – Kryński, Gibek, Sługocki.