Exact Systems Norwid zagra w czwartek z Lechią

Exact Systems Norwid zagra w czwartek na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Drużyna trenera Piotra Gruszki ma chrapkę na trzecie zwycięstwo z rzędu w Tauron 1 Lidze.
Siatkarze Exact Systems Norwid zaczęli wygrywać i z tego cieszą się ich kibice. Drużyna trenera Piotra Gruszki w minioną sobotę zwyciężyła u siebie z Chrobrym Głogów 3:0, a wcześniej na wyjeździe w Siedlcach z silnym KPS-em. Kibiców Exact Systems Norwid cieszy szczególnie ostatnia wygrana z Chrobrym, bo częstochowianie w tym sezonie jeszcze nie wygrali 3:0.
W czwartek siatkarzy Exact Systems Norwida ponownie czeka trudne zadanie, bo zagrają z niewygodną Lechią Tomaszów Mazowiecki i to na wyjeździe. Lechia po 13 meczach ma na koncie 24 punkty i zajmuje 5. miejsce. Ma 8 zwycięstw i 5 porażek.
Exact Systems Norwid w dwóch ostatnich swoich spotkaniach zdobył 5 punktów, ale nadal plasuje się na 12. pozycji (16 punktów). Do 8. KPS Siedlce częstochowianie tracą 5 punktów i teraz celem drużyny jest awans do czołowej ósemki i play-off. Dlatego siatkarze Exact Systems Norwid muszą punktować w każdym ze spotkań i gromadzić ważne punkty.
Kibice częstochowskiej drużyny liczą na zwycięstwo w Tomaszowie Mazowieckim. Ci, którzy nie wybiorą się na mecz do Tomaszowa Mazowieckiego, będą mogli obejrzeć go na żywo w tv.

AK

Skip to content