Exact Systems Norwid zakontraktował libero z BAS Białystok

źródło fot.: Exact Systems Norwid

Działacze 1-ligowego Exact Systems Norwid poinformowali o kolejnym transferze do częstochowskiego klubu. Nowym libero został 23-letni Mateusz Podborączyński, który przechodzi z BAS Białystok.
Trwa budowa składu Exact Systems Norwid na nowy sezon 2021/22. Częstochowski klub będzie miał nowych przyjmujących i nowego libero. Do Exact Systems Norwida dołączył 23-letni Mateusz Podborączyński, który w ostatnim sezonie grał w BAS Białystok w Tauron 1 Lidze. Podborączyński przed przejściem do Białegostoku grał w IBB Polonia Londyn, z którą zdobył w 2020 roku mistrzostwo Anglii.
Podborączyński to trzeci nowy siatkarz w Exact Systems Norwid. Wcześniej z częstochowskim klubem umowy podpisali: Artur Sługocki i Krzysztof Gibek oraz trener Piotr Gruszka. Kibice Exact Systems Norwida czekają na nazwiska dwóch kolejnych przyjmujących, którzy mają trafić do częstochowskiego klubu.
– Jestem bardzo szczęśliwy, że poprzez grę w częstochowskim Norwidzie będę mógł w dalszym ciągu się rozwijać i wspólnie z drużyną walczyć o najwyższe cele. Dlatego też podpisałem kontrakt na dwa lata. Mam nadzieję, że wspólnie z drużyną dostarczymy wszystkim niezapomnianych emocji i oczywiście medali w rozgrywkach Tauron 1.Ligi – powiedział Mateusz Podborączyński cytowany przez oficjalną stronę klubu.

AK