Pierwszy Częstochowski Bieg Morsa

Nie taka zima straszna, jak ją malują. Jedynym słusznym lekarstwem na grudniowy ziąb wydaje się ciepły koc i kubek herbaty. Dla wszystkich tych, którzy ujemne temperatury mają za nic, w kalendarzu sportowym przewidziano nie lada gratkę – bieg połączony z… morsowaniem.
Ruszyły zapisy do pierwszego Częstochowskiego Biegu Morsa „Mokre Gacie”. NSM Events i PR Morświry zapraszają wszystkich chętnych biegaczy i miłośników morsowania. W szczegóły wydarzenia wprowadza Arkadiusz Niedziółka, Prezes Stowarzyszenia PR Morświry:
– Bieg odbędzie się 20 listopada o godzinie 11:00 w Częstochowskim Parku Lisiniec. Dystans będzie wynosił ok 5 km. W trakcie biegu zaplanowane są także trzy sekcje wodne. Zapisać można się na stronie www.dostartu.pl. Planujemy zamknąć listę 13 listopada, termin ten może jednak ulec wydłużeniu.
Organizatorzy zapewniają elektroniczny pomiar czasu na trasie. Dodatkowe informacje oraz regulamin akcji znajduje się na stronie zapisów. „Mokre Gacie” rozpoczną cykl biegów Korony “ICE Runnera”. O kolejnych inicjatywach będziemy informować na bieżąco.

OO

Skip to content